Tečajevi stranih jezika, Engleski jezik, Frances King London

Ovo je kratki opis programa.

  • Za dob: 16+
  • Proizvod Jezici: engleski
  • Proizvod Vrsta polaska: Individualni polasci za odrasle
  • Proizvod Vrsta tečaja: Akademske pripreme
  • Proizvod Vrsta tečaja: Ljetna škola
  • Proizvod Vrsta tečaja: Poslovni tečajevi
  • Proizvod Država: Engleska
Pošalji upit

2.650 Kn

Opis

Engleski jezik, Frances King London

Frances King jedna je od najboljih škola engleskog jezika u Londonu, svojom tradicijom i kvalitetom bilježi  više od 40 godina uspjeha, a smještena je na tri lokacije. Victoria Centar se nalazi u ekskluzivnom dijelu Belgravia, u neposrednoj blizini Hyde Parka, ljetna škola za tinejdžere se nalazi na Kensington Square, dok se centar Gloucester Road smjestio u prestižnom dijelu Chelsea. Učionice su moderno opremljene,  prostrane, škola je opremljena dvoranom sa kompjuterima i knjižnicom. U blizini škole nalaze se brojne znamenitosti, kazališta, kina, trgovine, restorani. Tijekom ljeta škola raspolaže s dodatnim centrima u središtu Londona u kojima se održavaju ljetni tečajevi.

Cijene u kn /po osobi

VRSTE TEČAJEVA1 TJEDAN2 TJEDNA3 TJEDNA4 TJEDNA
OPĆI (prije podne)3.1506.5009.75010.650
OPĆI (poslije podne)2.5505.3508.0508.700
INTENZIVNI3.8007.60011.45012.995
INTENZIVNI PLUS4.3508.70013.05014.600
OBITELJSKI TEČAJ – JUNIOR2.9005.7008.50011.400
OBITELJSKI TEČAJ – ODRASLI3.4006.80011.70012.900
INTENZIVNI PRIPREMNI TEČAJEVI ZA TESTIRANJE( IELTS, FCE, CAE)12.950
TEST IELTS1.800
TEST FCE I CAE1.550
INTERSHIP PROGRAM( 6 – 16tjedana) *5.600

 

OPĆI TEČAJ 20 lekcija  tjedno (prije podne od 9,00 – 13,00 poslije podne 13,00-17,00)

INTENZIVNI TEČAJ 25 lekcija tjedno

INTENZIVNI PLUS TEČAJ 30 lekcija tjedno

OBITELJSKI TEČAJ 20 lekcija tjedno (juniori od  8 – 16 godina). Spojite obiteljski odmor i učenje jezika u srcu Londona. Međunarodno je okruženje odličan izbor za usavršavanje jezika i za odrasle i za djecu. London Family Junior tečajevi namjenjeni su polaznicima 6 – 16 godina, a London Family Adult su tečajevi su namjenjeni njihovim roditeljima. I roditelji i djeca ljeti uče na istoj lokaciji: u školi Belgravia, u blizini Victoria Station.

INTENZIVNI PRIPREMNI TEČAJ + PRIPREME ZA IELTS – 28 lekcija tjedno u grupama do 15 polaznika. U jutarnjim satima od ponedjeljka do petka se održava nastava engleskog jezika, a u popodnevni satima od ponedjeljka do četvrtka pripreme za IELTS ispit. Minimaln stupanj znanja engleskog B2. IELTS ispit nije uključen u cijenu tečaja. IELTS ispit održava se četvrtkom i subotom nekoliko puta mjesečno.

INTERNSHIP PROGRAM: *uključuje registraciju za period od 6 – 16 tjedna, kombinira se sa jednim od tečajeva engleskog jezika 2 tjedna, minimalan stupanj znanja B2. Uključuje radnu praksu u Londonskim kompanijama. ( vrijedi za  EU i EEA).

PočetaK tečajeva: svaki ponedjeljak

Dolazak nedjeljom, odlazak subotom!

Sve grupe od 12 do 15 polaznika

1 sat = 50 min

SMJEŠTAJ

Cijena u kn/najam tjedno /po osobi

  OBITELJ    1/1  1/2REZIDENCIJA   1/1    1/2
STANDARD **1.7001.530LJETNA REZIDENCIJA ***1.8001.550
PREMIUM ***2.0501.750LIGHTFOOT HALL ***4.3802.600
DELUXE****2.600PURE HAMMERSMITH***3.200
DOPLATA Vlastita kupaonica u premium obitelji  kn 490/tjedno

Polupansion Standard i Premium  kn 480/ tjedno

1/2 sobu mogu rezervirati dvije osobe koje zajedno putuju.

ORGANIZACIJA SMJEŠTAJA : KN 760

SMJEŠTAJ:

U obitelji za one koji žele bolje upoznati kulturu i način života u Engleskoj, smještaj je organiziran u zoni 2, a od lipnja do rujna u zoni 3. Smještaj u 1/1 i 1/2  sobama .

Standard obitelj ** i  Premium obitelj ***, usluga  noćenje/doručak, zona 3, zajednička kupaonica.

Deluxe  obitelj, usluga noćenje/doručak, vlastita kupaonica, zona 1&2.

Ljetna rezidencija Victoria League: smještena je u  Leinster Square 55, u zoni 1  .

Usluga je organizirana na osnovi noćenja sa doručkom u 1/1 i 1/2 sobama, vlastita kupaonica

Večera:  850 kn/tjedno.

Premium rezidencija:

Lightfoot hall nudi smještaj u  1/1 studio ili 1/2 sobi sa vlastitiom kupaonicom; smještena je u zoni 1, 15 minuta hoda od škole, usluga najam

Smještaj u 1/2 sobama, dvije osobe moraju rezervirati zajedno.

Pure Hammersmith nudi smještaj u 1/1 apartmanu sa vlastitom kupaonicom; smještena je 15 minuta podzemnom željeznicom do škole

Obavezan polog u apartmanima u iznosu do 400 GBP (kartica ili gotovina) povrat sredstava ukoliko nije nastala materijalna šteta.

 DOPLATA ZA PRIJEVOZ  (u jednom smjeru ):

 Zračna  luka Heathrow 1.000 Kn

Zračna  luka  Gatwick 1.250 Kn

Zračna  luka Stansted 1.500 Kn

OSTALI TEČAJEVI:  tečajevi za polaganje ispita, Božićni tečaj , One-to-one, školska godina

CIJENE ZRAKOPLOVNIH KARATA VEĆ OD € 220  + TAXE

 

       

Pošalji upit

Fields marked with an * are required

Pravila o zaštiti Vaših podataka provjerite ovdje.

preloader