KAPLAN škola engleskog jezika – New York i Washington

  • Termini: tokom cijele godine
  • Uzrast: 16+
  • Jezik: engleski
  • Država: SAD
  • Polazak: individualni
  • Prijevoz: zrakoplovom/vlastiti
  • Za više informacija obratite nam se na: telefon 01 5810 957 ili info@etw.hr
Pošalji upit

6.340 kn

Opis

INTERNACIONALNA ŠKOLA KAPLAN 2019.

TEČAJ ENGLESKOG NEW YORK I WASHINGTON

Kaplan International English je vodeća škola tečajeva engleskog jezika i ostalih studijskih programa u inozemstvu diljem svijeta.

Doživite lokalni život boravkom s obitelji domaćina ili uživajte u neovisnosti dijeljenja studentskog boravka s drugim Kaplanovim studentima.

PONUDA: Intenzivni tečaj engleskog New York i Washington, tečajevi poslovnog engleskog jezika i tečajevi za pripremu ispita.

 

New York

Istražite tečajeve engleskog jezika u New Yorku i naučite engleski jezik u jednom od najpoznatijih svjetskih gradova. Nudimo dvije škole u New Yorku, od kojih se jedna nalazi u Empire State Buildingu, a druga je smještena u srcu Manhattana, Soho.

Cijena / kn

VRSTA TEČAJA2 TJEDNA3 TJEDNA4 TJEDNA
Vacation English6.5909.77012.980
Opći tečaj6.99010.42013.850
Intenzivni tečaj8.30012.25016.390
Poslovni tečaj8.30012.35016.390
TOEFL i akademske pripreme – intenzivni tečaj8.30012.35016.390
TOEFL i akademske pripreme – izvanredno6.99010.45013.830

 

Cijena / kn / tjedno

VRSTA SMJEŠTAJACIJENA
U obitelji, noćenje s doručkom

(min. 16 godina)

1/12.550
1/21.980
U obitelji, polupansion

(min. 16 godina)

1/12.990
1/22.500
Manhattan obitelj, noćenje s doručkom

(min. 18 godina)

1/13.750
1/23.150
Rezidencija New Yorker, usluga smještaj

(min. 17 godina)

1/14.450
1/23.770

Soba 1/2 dostupna u obitelji Manhattan samo ukoliko polaznici putuju zajedno.

Nadoplate:

  • posebna prehrana: 355 kn tjedno
  • rezidencija, visoka sezona: 250 kn tjedno
  • obitelj, visoka sezona: 180 kn tjedno

 

Registracija: 1.350 kn

Trošak smještaja: 355 kn

Transfer od zračne luke u jednom smjeru (JFK, Newark, LaGuardia): 1.280 kn jedan smjer

Empire State Building
Smještaj

Škola se nalazi  na 63. katu Empire State Buildinga. Okružena je brojnim financijskim i kulturnim institucijama. Javnije prijevoz jednostavan za korištenje i nalazi se nadomak škole. Škola ima 19 prostranih učionica s najsuvremenijom tehnologijom učenja i spektakularnim pogledom.


Atrakcije

Empire State Building, Madison Square Garden, Times Square, Bryant Park, New York Public Library, Metropolitanski muzej umjetnosti, muzej Guggenheim, Liberty Island, Brooklyn Bridge.

Uživajte u nezaboravnom gradskom doživljaju i  kulturoj baštini New Yorka!

Washington, DC

Škola se nalazi u najsuvremenijoj zgradi u centru DC. Preko puta nalazi se stanica Metro Centra koja omogućuje jednostavan pristup svim linijama podzemne željeznice za brzi prijevoz unutar grada. Škola je udaljena samo 10 minuta od Bijele kuće. U svih 16 učionica koje stoje na raspolaganju studentima postoje pametne ploče.

Cijena / kn

VRSTA TEČAJA2 TJEDNA3 TJEDNA4 TJEDNA
Vacation English6.3409.36012.430
Opći tečaj6.88010.22013.550
Intenzivni tečaj8.19012.15016.100

Početak tečaja: svaki ponedjeljak!

 

Cijena / kn / tjedno

VRSTA SMJEŠTAJACIJENA
U obitelji, noćenje s doručkom

(min. 16 godina)

1/11.850
1/2
U obitelji, polupansion

(min. 16 godina)

1/12.250
1/21.840
Rezidencija Crystal Plaza, usluga noćenje

(min. 18 godina)

1/13.980
1/22.490

Soba 1/2 dostupna u obitelji Manhattan samo ukoliko polaznici putuju zajedno.

Nadoplate:

  • obitelj, visoka sezona 23.06.- 25.08.: 190 kn tjedno

Registracija: 1.350 kn

Trošak smještaja: 355 kn

Transfer od zračne luke u jednom smjeru (Dulles, Reagan): 1.100 kn jedan smjer

Smještaj

Studentski domovi su posebno odabrani apartmani, obiteljski smještaj i hosteli koji pružaju fantastičan doživljaj. Idealno za studente koji žele nešto naučiti i doživjeti američku kulturu. Imat ćete koristi od engleskog jezika u opuštenim i prirodnim situacijama.


Atrakcije

Washingtonov spomenik, Lincolnov spomenik, zgrada Capitol, Sveučilište George Washington, Muzej Smithsonian, National Mall, shopping u Georgetownu.

Washington je politički centar s prijateljskom atmosferom. Ovaj vam glavni grad SAD nudi mogućnost razgledavanja impresivnih znamenitosti i povijesnih zgrada!

1100 G Street NW
Washington, DC 20005
http://kaplan.to/washington

 

Pošalji upit

Fields marked with an * are required

Pravila o zaštiti Vaših podataka provjerite ovdje.

preloader